כיול משקלים

תוכן עניינים
כיול משקלים

לפני שנים לא היו לאדם הכלים לדעת בוודאות מה משקלו של פריט מסוים. ישנם סיפורים על מי שעשו מניפולציות כאלו ואחרות כדי להציג על המשקל תוצאה לא מדויקת כדי ליהנות מהרווחים. אבל היום, הרי שיש לנו את הטכנולוגיה הדרושה כדי להגיע לתוצאות מדויקות פעם אחר פעם. כיול משקלים היא מלאכה עדינה, תהליך דרכו אנחנו בוחנים האם המשקל נותן לנו תוצאה נכונה ואמינה. במקרה ויש תקלות במערכת שקילה כזו או אחרת, התפקיד שלנו הוא לגלות את התקלה בזמן ולתת לה מענה במהירות.

איך מתבצעים שלבי העבודה של כיול משקלים

החברה שלנו מתמחה בייבוא ושיווק של מוצרי שקילה מצויינים ואנחנו עוסקים גם בתהליכים של כיול משקלים ותיקון מערכות שקילה מסודרות. העבודה שלנו כוללת את הצעדים הללו:

  • בשלב הראשון, אנחנו מקבלים פניה: לא נוכל לעזור לכם כל עוד לא תעדכנו אותנו בכך שיש בעיה. כאן המקום להגיד כי לא פעם ולא פעמיים, בתי עסק נוהגים להתעלם מהתקלה עד שזה כבר מאוחר מדי. שקילה לא מדויקת של חומרי גלם עלולה להיות בעלת השלכות דרמטיות. לכן, חשוב לנו לשמוע על כך מוקדם ככל הניתן.
  • נגיע למקום ונתחיל בעבודה: תהליך של כיול משקלים דורש שימוש בכלים מתקדמים ולא מעט ניסיון. יש מי שמעבירים את המערכות לבדיקת מעבדה. אבל לנו היה חשוב לאפשר לבעלי עסקים להמשיך בעבודה שוטפת, מוקדם ככל הניתן. לכן, אנחנו תמיד נגיע למקום האירוע, עם הציוד הדרוש, כדי שהמסקנות יהיו בידינו מוקדם ככל הניתן.
  • ביצוע התיקון במידת הצורך או החלפה של המוצר: בדרך כלל, כיול משקלים מספיק כדי לתת לנו אינדיקציה על המצב ולערוך שינויים קלים בשביל לשפר את התוצאות של המשקל. במקרים יוצאי דופן נפנה לתהליך תיקון מורכב יותר או נמליץ על החלפת מערכת השקילה.

אם יש לכם שאלות, נשמח לענות עליהן בהרחבה

בכל מקרה של כיול משקלים, המענה משתנה בהתאם לצרכים של בעל העסק. אנחנו, 'מאזני איכות', לוקחים את העבודה שלנו ברצינות ומקפידים לא רק על מיומנות גבוהה, אלא גם על מתן שירות אדיב. ממתינים לכם בטלפון ובאתר.

שתף עם חברים:
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on twitter